The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Dakzwembad |
| Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit elegante The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel biedt een restaurant aan en ligt in de Romantic wijk van Puerto Vallarta, op ongeveer 1 km afstand van de Boulevard van Puerto Vallarta en op 5-minuten wandelafstand van de Playa Los Muertos pier. Het hotel is gelegen op een korte afstand van Caballito en beschikt over 52 kamers en 4 restaurants.
Dit hotel in Puerto Vallarta geniet een eersteklas ligging binnen 10 minuten wandelafstand van de Zona Romantica. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals de Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe, op een klein stukje lopen van Tryst Puerto Vallarta Lgbt. Tot de culturele belevenissen in de omgeving behoort de Gallery's Dante, gelegen binnen 600 meter van dit pand in Puerto Vallarta. De Hortensia y Calle Carretera Costera a Barra de Navidad bushalte is een paar momenten van dit hotel.
De kamers zijn voorzien van een minibar, evenals TV met meerdere kanalen voor uw gemak. De kamers beschikken ook over veilige privébadkamers. Gasten kunnen profiteren van uitzichten van de stad.
Bij The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel hoort restaurant Ground Floor. Dankzij de aanwezigheid van een zwembadbar kunt u verblijf hier nog prettiger worden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Kathleen Carrillo Galleries505 km
- Arte & Ceramica275 km
- Plaza Lazaro Cardenas595 km
- Los Muertos Beach295 km
- ART VallARTa125 km
- Galeria Olinala501 km
- Paradise Community Center42 km
- Luchthavens
- Luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Alleen volwassenen
- Lift
- Geldwisselkantoor
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Droger
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Spa en wellnesscentrum
- Jacuzzi
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
- Stomerij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz van The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Licenciado Gustavo Diaz Ordaz en The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel?
The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Puerto Vallarta?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Puerto Vallarta is $210. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Puerto Vallarta?
Gasten van dit hotel in Puerto Vallarta kunnen betalen met Visa en American Express. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel?
In The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel kunnen gasten uit Uitgebreide Double Kamer, Standaard Driepersoonskamer en Deluxe Kamer met een King Size Bed kiezen. - ❓
Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in dit hotel in Puerto Vallarta?
Ja, dit hotel in Puerto Vallarta biedt een stomerij en huishouden aan. - ❓
Welk soort zwembad heeft The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij The Tryst Puerto Vallarta Lgbt Hotel.